Окупанти змусили пенсіонера пройти мінним полем для виявлення позицій ОС, – штаб

uatv
14.07.2019
Фото Facebook ООС

Російсько-окупаційні війська на Донбасі змусили місцевого жителя пенсійного віку пройти по місцевості, де вони самі встановили міни, для того, щоб визначити розташування вогневих позицій українських військ.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

“13 липня ввечері громадянин України, мешканець міста Донецька 1949 року народження після залякування російськими окупантами та виконуючи їхні вказівки був відправлений по замінованій ними ж місцевості у сторону позицій українських захисників з метою виявлення системи вогневих позицій на наших опорних пунктах”, – йдеться у повідомленні.

Українські бійці, які у цей час перебували на спостережному посту, зуміли визначити, що у їх сторону рухається цивільний, а не військовий. Пенсіонеру вдалося дійти до позицій Об’єднаних військ цілим і неушкодженим.

У штабі нагадали, що такі дії бойовиків є черговим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

“Російсько-окупаційні війська не припиняють вражати своєю цинічністю у ставленні до місцевого населення тимчасово окупованих територій та використовують цивільних жителів для досягнення у своїх ганебних цілей. Це черговий доказ того, що бойовики не дотримуються жодних правил війни та жодних норм міжнародного гуманітарного права, а безпека людей не має для них ніякого значення”, – наголосили у штабі ООС.

Нагадаємо, на Донбасі за тиждень знешкодили 247 вибухонебезпечних предметів

Джерело UATV
дата 14.07.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×