“Охматдит” отримав від Японії медичне обладнання на суму 24,6 млн грн

Тепер своєчасне лікування щорічно зможуть отримати близько тисячі важкохворих дітей

uatv
22.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

Національна дитяча спецлікарня “Охматдит” отримала від уряду Японії діагностичне обладнання на суму 24,6 мільйона гривень. Про це повідомила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, ці прилади дозволять лікарям проводити необхідні тести з високою точністю. Завдяки цьому своєчасне лікування щорічно зможуть отримати близько тисячі важкохворих дітей.

Нове обладнання дозволить оперативно виконувати складні дослідження. Отримані дані лікарі будуть використовувати також для наукових досліджень і попередження хвороб у майбутньому.

“Цінне обладнання для “Охматдиту” – це лише частина великого проекту, який ми здійснюємо у рамках угоди між урядами України та Японії про технічне співробітництво та грантову допомогу. Загалом українські лікарні отримають найсучасніші японські прилади для діагностики і лікування на суму понад 112 мільйонів гривень. Перша хвиля поставок розпочалася в кінці 2017 року та була закінчена в 2018 році. Крім “Охматдиту”, обладнання отримали також Харківський обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В. І. Шаповала і Рівненська центральна міська лікарня”, – розповіла Супрун.

Глава МОЗу додала, що у “другій хвилі” постачання обладнання надійдуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя й Харкова.

Раніше Уляна Супрун заявила, що багато медзакладів в Україні потребують зміни статусу і форми надання допомоги.

Джерело UATV
дата 22.11.2018
категорії Випуски новин, Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×