“Об’єднані зусилля-2020”: президент разом з міжнародними партнерами відвідав військові навчання (ФОТО)

uatv
23.09.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський відвідав стратегічні командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля – 2020”, які відбуваються у Миколаївській та Херсонській областях.

Про це інформує пресслужба ОП.

Зазначається, що це – перші навчання подібного рівня, які Україна проводить у статусі члена Програми розширених можливостей НАТО.

“Це ще один сигнал потужної міжнародної підтримки України у захисті своєї територіальної цілісності та безпеки в Європі. Наш бойовий досвід стає частиною навчально-бойових програм, що високо цінуються в усьому світі. Свідченням цього є участь у навчаннях представників наших держав-партнерів”, – зазначив глава держави на полігоні “Широкий лан”.

Володимир Зеленський разом із послами країн – учасниць навчань, зокрема тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, послом Канади в Україні Ларисою Галадзою та тимчасовим повіреним у справах Великої Британії в Україні Ніколасом Гарроксом спостерігали за перебігом тактичних навчань 3-ї батальйонної тактичної групи 80-ї бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ та РТГр 16-ї десантно-штурмової бригади ЗС Великої Британії.

Президент назвав ці навчання дуже важливими, адже вони “максимально наближені до реальності, до війни”.

“Знаю, що і британці, і інші партнери з Альянсу, залучені до цих навчань, бачать, що багато речей навчила нас війна на сході країни, наші військові працюють на найвищому рівні”, – зазначив він.

Нагадаємо, що стратегічні командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля – 2020” проводяться з 22 по 25 вересня.

Читайте також: “Об’єднані зусилля-2020”: українські та британські десантники форсували Дніпро (ФОТО)

Нагадаємо, кораблі ВМС відпрацювали завдання з підготовки до бою в межах навчань “Об’єднані зусилля-2020”.

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×