Нова армія України: як війна на Донбасі змінила державу і людей (ВІДЕО)

uatv
02.12.2019
скрін з відео

Війна на Донбасі підштовхнула до змін і Україну, і її захисників – військовослужбовців. Нова українська армія вдосконалюється, відображаючи російську агресію. За п’ять років з’явилося сучасне озброєння військово-промислового комплексу. Поліпшилася система підготовки та додалося бойового досвіду.

“Можна сказати, що наша армія піднялася з колін, – підкреслює Вадим, командир окремої механізованої бригади. – Як в технічному плані, так і в плані забезпечення. Починаючи з елементарного, озброєння звичайного піхотинця, і закінчуючи використанням стратегічних комплексів. Кожна структура, кожен рід військ змінюється істотно”.

Основою українського війська, як і раніше, залишаються люди. Вони воюють, розробляють нову зброю, покращують систему в цілому. Багато людей пов’язали своє життя з армією через військову агресію РФ.

“Ми звичайні чоловіки, які кинули свої родини, своїх дітей і пішли воювати за свою країну, за свої домівки. За єдину та неподільну державу – Україну”, – говорить військовий Денис.

Поки триває війна, в армії з’явилися генерали з реальним великим досвідом. А офіцери, які починали з командування невеликими підрозділами, наразі керують бригадами. На зміну їм приходить і нове покоління – випускники Львівської академії сухопутних військ.

Олег, командир підрозділу 24-ї окремої механізованої бригади, згадує: “Під час війни я туди вступив (до Львівської академії сухопутних військ – Ред.), протягом всього навчання йшла війна, і ми до неї готувалися. Ми усвідомлено на це йшли”.

Один із військовослужбовців, Вадим, каже, що необхідно, щоб суспільство розуміло призначення армії і усвідомлювало, що це його захист.

Армійці впевнені, що головне зараз – продовження розпочатих реформ.

Більше сюжетів із циклу “Армия 2.0” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 02.12.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV