На політв’язня Якименка чинять психологічний тиск, – Денісова

uatv
06.12.2019
Фото з сайта korrespondent.net

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова розповіла, що на українського політв’язня Володимира Якименка чинять психологічний тиск.

Про це вона написала на своїй сторінці в Fаcebook.

За словами Денісової, 5 грудня 2019 року до Якименка приїздив прокурор Саратовської області з метою перевірки дотримання прав засудженого.

“Однак, замість всебічного вивчення обставин порушення прав нашого співгромадянина, прокурор змусив його підписати документ, в якому вказується, що раніше викладені ним факти порушення прав не відповідають дійсності”, – зазначила омбудсмен.

Уповноважена ВР розповіла, що співробітник правоохоронних органів погрожував Якименку новим обвинуваченням у вчиненні злочину через його звернення.

“Закликаю уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову невідкладно вжити заходів з метою дотримання прав громадянина України”, – наголосила омбудсмен.

Також вона закликала Комісара Ради Європи з прав людини Дуню Міятович, президента Міжнародного Комітету Червоного Хреста Пітера Маурера сприяти візитам представників міжнародних гуманітарних організацій та делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в РФ до Володимира Якименка.

Нагадаємо, що 4 грудня Людмила Денісова повідомила, що до політв’язня Володимира Якименка застосовують фізичне насильство.

Джерело UATV
дата 06.12.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×