МОН визначило обов’язки шкільного психолога та соціального педагога

Здійснювати організацію психологічної служби буде Інститут модернізації змісту освіти

uatv
12.02.2018

Фото Укрінформ-UATV

Міністерство освіти та науки винесло на громадське обговорення проект положення про психологічну службу в системі освіти.

Відповідний документ оприлюднили на сайті Міністерства освіти та науки.

Згідно з положенням, передбачається створення підрозділів психологічної освіти на всіх рівнях, а також на рівні ОТГ, районів, областей.

Здійснювати організацію та координацію діяльності психологічної служби у системі освіти на всіх рівнях буде Інститут модернізації змісту освіти.

Документом також визначено обов’язки практичного психолога та соціального педагога.

Так, практичний психолог має проводити просвітницьку роботу щодо формування психологічної культури, в тому числі, консультування батьків, педпрацівників. Окремо передбачається формування психологічної готовності учасників освітнього процесу взаємодіяти з дітьми з особливими освітніми потребами. Також практичний психолог має займатися профілактикою злочинності, алкоголізму, наркоманії, інших залежностей і шкідливих звичок серед учасників освітнього процесу.

Соціальні педагоги, у свою чергу, здійснюють соціально-педагогічний патронаж здобувачів освіти, колективу та мікрогруп, осіб, які потребують піклування чи перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Джерело UATV
дата 12.02.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV