Меджліс засудив нові масові обшуки й арешти в окупованому Криму

uatv
19.02.2021
Фото Укрінформ

Меджліс кримськотатарського народу засуджує чергові обшуки у будинках кримських татар і арешт активістів.

Про це повідомляє UATV із посиланням на заяву Меджлісу, опубліковану Рефатом Чубаровим у Facebook.

“Черговий злочин, скоєний російськими окупантами в тимчасово окупованому Криму щодо кримських татар і членів їхніх сімей-осіб інших національностей, які сповідують Іслам, свідчить про триваюче повне ігнорування Москвою основоположних норм міжнародного гуманітарного права, які визначають обов’язки окупуюючої держави. Президія Меджлісу кримськотатарського народу рішуче засуджує злочини, що здійснюються РФ протягом 7 років на тимчасово окупованій території Криму, і заявляє про те, що їхньою кінцевою метою є повне витіснення корінного кримськотатарського народу за межі Кримського півострова”, – йдеться в заяві.

Окрім цього, президія Меджлісу закликає міжнародне співтовариство використовувати всі можливі міжнародні політико-дипломатичні та санкційні механізми щодо РФ з метою негайного звільнення нею всіх політичних в’язнів, арештованих на території окупованого Криму.

Нагадаємо, що в окупованому Криму підконтрольні РФ суди 17 лютого взяли під варту на два місяці активістів і громадських журналістів Ернеста Ібрагімова, Тимура Ялкабова, Ленура Сейдаметова, Азамата Еюпова, Олега Федорова та Яшара Шихаметова. Раніше в їхніх будинках відбулися обшуки.

Читайте також: Обшуки в окупованому Криму: Україна винесе питання на розгляд Генасамблеї ООН

Джерело UATV
дата 19.02.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×