Мазур повідомив, що був у Чечні як журналіст, а не військовий (ВІДЕО)

uatv
10.11.2019
Фото UATV

Ветеран АТО, заступник голови УНА-УНСО Ігор Мазур розповів, що не брав участі в бойових діях у Чечні, а перебував там як журналіст.

Про це український активіст заявив під час пресконференції  у Любліні, повідомляє UATV.

“Якщо в Росії є факти нашої участі у бойових діях (в Чечні –ред.), то хай доводять це. Від себе можу сказати, що я не брав участі в бойових діях. Я був на території Чечні в той час, ми приїхали туди як журналісти. Був пресцентр “Вільний Кавказ”. Ті журналісти, які приїхали туди на той час, пам’ятають наш табір УНСО, що були пресконференції, зв’язувалися з Грозним і повідомляли, що відбувається, як знищувалося місто, як бомбилися цивільні квартали, як людей захоплювали у фільтраційні табори”, – розповів Ігор Мазур.

За його словами, тоді Російська Федерація показала, яка вона жорстока зі своїми громадянами, а зараз демонструє, якою може бути жорстокою із українцями.

Український активіст зазначив, що у день затримання 9 листопада їхав на спільну українсько-польську конференцію.

Ігор Мазур – заступник голови партії “УНА-УНСО“, заступник головного командира УНСО, помічник народної депутатки від партії “Голос” Соломії Бобровської, а також один із засновників “Руху опору капітуляції”. З травня 2014 року воював на Донбасі.

Нагадаємо, Мазура віддали на поруки українському консулу, коли відбудеться суд поки що невідомо.

В МЗС повідомили, що розробили стратегію захисту затриманого в Польщі ветерана АТО Мазура.

Раніше Аваков з приводу затримання українця заявив, що Російська Федерація у черговий раз використала інструменти Інтерполу для політичних переслідувань громадян України.

9 листопада під Посольством Польщі в Україні відбулася акція, на якій активісти закликали відпустити Мазура.

Джерело UATV
дата 10.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×