Курт Волкер пояснив, в чому полягає проблема Мінських домовленостей

За його словами, проблема лише в тому, що ці домовленості мають бути імплементовані

uatv
10.03.2018

Фото Укрінформ-UATV

Проблема завершення війни на Донбасі полягає не у змісті Мінських домовленостей, а в їх імплементації.

Так вважає спеціальний представник США по Україні Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.

“Мінські домовленості існують. І вони включають усі питання, які необхідні для забезпечення припинення вогню, відновлення українського національного контролю, суверенітету і територіальної цілісності. Але проблема полягає лише у тому, що ці домовленості мають бути імплементовані”, – зауважив Волкер під час дискусії на Брюссельському форумі.

Дипломат відзначив, що Росія продовжує розгортання своїх військових органів та не виводить важке озброєння з регіону.

“Україна втрачає щотижня декілька своїх солдатів. Уявіть, що ви маєте реальну війну на своїй території. Не десь далеко, а безпосередньо на вашій території. І ваші збройні сили захищають вашу країну, втрачаючи солдатів, які захищають власну країну. Ось така ситуація нині в Україні. Уявіть вплив цього на політику в країні”, – наголосив Волкер.

Спецпредставник США також акцентував увагу, наскільки важко керівництву держави в таких умовах вирішувати питання економіки, розвитку освіти, інших нагальних потреби і проблеми суспільства.

“Ось під таким тиском нині перебуває Україна”, – додав Волкер.

Нагадаємо, раніше Курт Волкер заявив, що “ДНР” і “ЛНР” на Донбасі повинні бути ліквідованими, оскільки не відповідають Конституції України.

Джерело Укрінформ
дата 10.03.2018
категорії Новини партнерів, Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV