Кабмін присудив премії ім. Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей

uatv
25.02.2021
Фото Укрінформ

Уряд присудив премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Відповідна постанова ухвалена на засіданні 24 лютого.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Міністерства культури та інформаційної політики.

У номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” премія присуджена письменниці Мирославі Замойській за книжкову серію “Чарівні істоти українського міфу. Духи природи”, “Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи”, “Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники”.

У номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” нагороду отримає художниця-ілюстратор Катерина Рейда за художнє оформлення переказу Олександра Виженка “Байки Езопа”.

У номінації “Театральні вистави для дітей та юнацтва” переміг творчий колектив Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у складі режисера-постановника Давида Петросяна, сценографа Петра Богомазова та  композитора Олександра Кохановського за створення театральної вистави “Снігова королева”. 

У номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва” премію присудили акторові та телеведучому Олександру Власюкові за сценарій фільму “Пекельна Хоругва або Різдво Козацьке”.

Премія Кабміну імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва запроваджена з 2007 року і присуджується щороку до дня народження Лесі Українки в чотирьох номінаціях у розмірі 20 тис. гривень кожна.

Раніше повідомлялося, що президент вводить стипендії для найкращих учасників ЗНО і премії для переможців шкільних олімпіад.

Джерело UATV
дата 25.02.2021
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×