Французька компанія допоможе модернізувати потяги та створювати робочі місця в Україні

uatv
27.10.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним виконавчим директором французької компанії ALSTOM Анрі Пупар-Лафаржем і обговорив із ним перспективи реалізації спільних проєктів у залізничній галузі.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Глава держави наголосив на зацікавленості України в реалізації спільних проєктів.

“Для нас у пріоритеті проєкти, орієнтовані на додану вартість та збільшення кількості робочих місць. Саме тому інфраструктурні проєкти є важливими для України”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент повідомив, що в Україні у 2020 році активно реалізовується програма будівництва автомобільних шляхів і триває робота над розвитком водного транспорту. Окремо він відзначив українську залізницю, яка є однією з найбільших в Європі і має загальну протяжність близько 22 тис. км.

Анрі Пупар-Лафарж наголосив, що компанія розглядає співпрацю не лише в частині модернізації рухомого складу української залізниці, а й як тривале партнерство для технічного обслуговування парку локомотивів та створення в Україні робочих місць. Він зазначив, що забезпечення локалізації частини виробництва в Україні дозволить не лише стимулювати розвиток вітчизняного промислового потенціалу, а й допоможе українським виробникам з виходом на експортні ринки через включення у глобальні ланцюги постачання.

Як відомо, французька машинобудівна компанія ALSTOM є одним зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування та залізничного транспорту. 

Раніше Україна та Словаччина підписали угоду, яка відновить регулярні авіарейси до Ужгорода.

Нагадаємо, 22 жовтня до Києва прибув перший контейнерний поїзд із Китаю за новим маршрутом.

Джерело UATV
дата 27.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×