Фільм “Какофонія Донбасу” вийде в прокат у Франції

uatv
13.03.2019
Фото Укрінформ-UATV

Стрічку українського режисера Ігоря Мінаєва “Какофонія Донбасу” покажуть у кінотеатрах Франції. Допрем’єрний показ фільму відбудеться на Єлисейських Полях, у кінотеатрі Le Balzac, 26 березня.

Про це повідомляє Держкіно у Facebook.

Ця подія вже викликала жвавий інтерес серед журналістів провідних французьких кіновидань, йдеться в інформації агентства.

Документальний фільм створили за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Він отримав державне фінансування у розмірі 1 млн 100 тис. грн. 

Основна ідея фільму полягає у дослідженні створення міфу про Донбас.

Режисер пов’язує сьогоднішні події на сході із впливом радянської пропаганди, в якій міф про робітника і шахтаря посідав провідне місце.

“Життя обіцяло бути симфонією праці, радості й добробуту, але виявилося оманою і маніпуляцією. Пропаганда створила настільки неправдиву паралельну реальність, що одного дня ситуація вибухнула і розпочалася війна. “Симфонія Донбасу” перетворилася на “Какофонію Донбасу”, – прокоментували у Держкіно.

В Україні кінокартину презентували у березні 2018 року на фестивалі Docudays UA. Того ж року стрічка взяла участь у конкурсній програмі 34-го Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Нагадаємо, у Лондоні презентували фільм про українських бранців “Заручники Путіна”.

Джерело UATV
дата 13.03.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV