ДП “МПІУ” оголошує конкурс

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 15.06.2022 року № 168 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (короткометражних фільмів), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв та виробництво аудіовізуального твору, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.

Тип: короткометражний фільм.

Хронометраж: без обмежень.

Мова: українська.

Ціль конкурсу: відбір короткометражних фільмів.

Тематика короткометражних фільмів: висвітлення збройної агресії російської федерації проти України; описи подій, історій та ситуацій, які відбулись протягом вторгнення в Україну; історії героїв, волонтерів, українців, які постраждали внаслідок війни або своїми діями та вчинками допомогли наблизити перемогу України тощо. Заявник (учасник) має право обрати тему на власний розсуд про події, що пов’язані із збройною агресією російської федерації проти України.

Мета: зміцнення інформаційного простору України, задоволення інформаційних та культурних потреб аудиторії, сприяння консолідації українського та іноземного суспільства в рамках протистояння України через збройну агресію російської федерації, а також сприяння зміцненню міжнародного авторитету України.

Участь у конкурсі можуть прийняти юридичні особи будь-якої форми власності та організаційно-правових форм, що зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб таких юридичних осіб немає громадян російської федерації, а також фізичні особи – підприємці зареєстровані на території України.

Для участі у конкурсному відборі учасники конкурсу подають до ДП «МПІУ» наступні документи:

Учасник несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою.

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу ДП «МПІУ», яка зазначена в оголошенні.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Не пізніше двох робочих днів з дати отримання заявки секретар комісії надсилає на електронну адресу учасника підтвердження про її одержання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар комісії засобами електронного зв’язку повідомляє про це учасника конкурсу. Учасник конкурсу не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошені строку подання заявок).

Після відповіді-підтвердження отримання електронної заявки, учасник за погодженням дати та часу, з дотриманням карантинних обмежень подає друковану форму документів за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 8Б.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 30 червня 2022 року (включно) до 10:00.

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів не розглядаються.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Етапи  проведення конкурсу:

І етап. Експертне оцінювання поданих проєктів

ІІ етап.  Презентації проектів учасниками

Етапи проведення конкурсу проводяться в строки передбачені Положенням «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ».

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено про що організатором конкурсу  буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок: (044) 586-41-90 

Контактні особи: Єльчик Віра Володимирівна– заступник Генерального директора з планування ефіру.

Звертаємо увагу на те, що ДП  «МПІУ» у своїй діяльності керується Законом України «Про публічні закупівлі», згідно з яким учасник має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Договір може бути укладений за наявності фінансових видатків та виробничої необхідності.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Прямой эфир