Донька українського моряка в Радбезі ООН закликала допомогти звільнити військовополонених (ВІДЕО)

uatv
15.03.2019
Скрін з відео

Дочка військовополоненого моряка корабля “Нікополь” Ольга Оприско виступила на засіданні Ради Безпеки ООН, повідомляє UATV.

“Мій батько був одним з тих моряків, якого захопили російські силовики в нейтральних водах, коли вони поверталися додому. Я виступаю від імені 24 сімей, які позбавлені права бути зі своїми близькими – синами, чоловіками, братами, батьками. Я кожну секунду свого життя живу не тільки для себе, але і для батька. Чи можете ви уявити, як змінилося моє життя? Я не політик, я просто дочка, яка хоче, щоб її батько повернувся додому і обійняв її”, – розповіла вона.

Ольга також висловила стурбованість тим, що до українських моряків і, зокрема, до її батька в РФ не відносяться, як до військовополонених, згідно з Женевською конвенцією.

“Женевська конвенція передбачає, що до них повинні ставитись гідно… Я прошу, щоб до батька, і до моряків ставилися відповідно до міжнародних норм… Я прошу всіх вас допомогти їм, саме це робить нас справжніми людьми”, – додала дочка українського моряка.

LIVE | На засіданні Радбезу ООН з приводу 5-ї річниці окупації Криму обговорюють ситуацію на півострові

Опубліковано UATV українською Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Нагадаємо, що Рада Безпеки ООН 15 березня обговорює ситуацію в незаконно анексованому Криму. Засідання приурочене до п’ятої річниці російської окупації півострова. 

Обговорення відбувається в форматі Arria, тобто на нього запрошені не тільки члени Радбезу, а й представники інших держав-членів ООН та неурядових організацій.

Джерело UATV
дата 15.03.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV