“Дія City” розширить можливості для IT-компаній в Україні (ВІДЕО)

uatv
12.12.2020
Фото із сайта bornyakov.com.ua

В Україні розробляють віртуальну економічну зону – “Дія City”. Це програма, у якій буде діяти спеціальний правовий режим для IT-сфери, у якому не буде меж для інвестицій, створення робочих місць та розробки новітніх технологій.

Про це у програмі “Официальный разговор” на телеканалі “Дом” розповів заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ Олександр Борняков.

“Це спеціальна економічна зона, але вона не має території, тобто це віртуальна бізнес-країна. До якої не потрібно переїзджати, переоформлювати свою компанію, потрібно просто подати заяву, якщо ти відповідаєш певним критеріям, вони дуже прості, то ти можеш стати резидентом і отримати податкові пільги”, – сказав заступник міністра.

За його словами, найбільшою проблемою, з якою IT-компанії стикалися в Україні, – це були податки на працю. Вони достатньо високі, але багато країн вводять пільги.

“Тому вирішили, давайте створимо саме такі умови, тобто не будемо з них брати 18 відсотків податку з фізичної особи. Але це буде  компанія, це будуть офіційні працівники. А також ми хочемо зробити, щоб ці компанії, які будуть у “Дії City“, платили не податок прибуток, а податок на виведений капітал. Тобто ти платиш податок, тільки коли забираєш дивіденди”, – наголосив Олександр Борняков.

До Верховної Ради вже поданий законопроєкт 3931, яким пропонуються відповідні зміни до Податкового кодексу, додав він.

Нагадаємо, Україна отримає 128 млн грн на цифровізацію послуг.

Джерело UATV
дата 12.12.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×