Діти Луганщини з особливими освітніми потребами отримали з держбюджету 1,5 млн гривень

Зокрема, за рахунок субвенції проводять оплату додаткових корекційно-розвиткових занять для учнів інклюзивних класів

uatv
12.07.2018

Фото з сайта Острів знань

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації, 11 липня з держбюджету до обласного бюджету надійшло 1 млн 415,4 тис. гривень субвенції на надання держпідтримки особам з особливими освітніми потребами.

Кошти вже спрямували на рахунки відповідних місцевих бюджетів області.

“Зазначена субвенція спрямовується на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів (крім шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів), а саме дітям сліпим та із зниженим зором, глухим, з тяжкими порушеннями мовлення, із складними порушеннями розвитку (зокрема з розладами аутичного спектру)”, – інформує прес-служба ОДА.

За рахунок субвенції здійснюється оплата проведення додаткових корекційно-розвиткових занять, які визначені індивідуальною програмою розвитку для учнів інклюзивних класів; придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Раніше повідомлялося, що Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон підписала в Маріуполі грантову угоду з Благодійним фондом “Карітас” на реалізацію проекту інтеграції дітей сімей-переселенців.

Джерело UATV
дата 12.07.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV