Депутати Європарламенту надіслали листи бранцям Кремля

uatv
31.12.2020
Фото з сайта zmina.ua

Група депутатів Європейського парламенту направила листи солідарності чотирьом політв’язням з окупованого Криму: Ремзі Бекірову, Осману Аріфмеметову, Євгену Каракашеву і Сергію Філатову.

Про це пише UATV з посиланням на Zmina.

“Ми, депутати Європейського парламенту, уважно стежимо за порушеннями прав людини, які відбуваються в Криму. Дуже боляче спостерігати за тим, як безкарність представників правоохоронних органів за скоєні ними викрадення, арешти, напади на активістів породила атмосферу повного страху”, – йдеться в тексті листа.

Європарламентарі додали, що їх вразили історії Османа Аріфмеметова і Ремзі Бекірова, цивільних журналістів, які “безстрашно висвітлювали переслідування кримських мусульман, зокрема обшуки, арешти, суди, поки самі не стали жертвами цих переслідувань”.

Євродепутати, зокрема, стурбовані історією жителя Джанкоя, члена релігійної громади “Свідків Єгови” Сергія Філатова, якому “доведеться провести шість років у колонії загального режиму за організацію релігійних зустрічей”.

“Нашою метою є те, щоб якомога більше європейців із Праги, Брюсселя, Страсбурга, Женеви і багатьох інших міст Європи усвідомили, що за проблемою окупації Криму та порушень прав людини стоять реальні людські долі, і щоб сотні різних людей – від простих офісних працівників до міністрів – змогли висловити кримським політв’язням свою солідарність і занепокоєння за їхні долі”, – йдеться в листі.

Лист ініціювали депутати Європейського парламенту Маркета Грегорова і Ондржей Коваржік – Чехія; Андрюс Кубілюс – Литва; Рейнхард Бютікофер і Віола фон Крамон-Таубадель – Німеччина. Їх підтримали 22 інших європарламентаріїв.

Читайте також: “Хізб ут-Тахрір”: слідчі не вказали, що підозрювані – громадяни України

Раніше кримських політв’язнів у СІЗО Ростова відвідав генконсул України.

Джерело UATV
дата 31.12.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×