Через повідомлення Роскомнадзора YouTube вимагає від UATV видалити контент про переслідування кримчан

uatv
22.03.2019
Фото Facebook Кримська солідарність

Компанія YouTube надіслала до редакції телеканалу іномовлення України UATV лист, в якому йдеться про те, що Google може заблокувати інтерв’ю з правозахисником Олександром Сєдовим, який в програмі “Лицом к лицу”, 25 листопада 2018 року, коментував переслідування кримських татар в окупованому Криму.

Відео можуть заблокувати через повідомлення Роскомнадзора.

Компанія YouTube заявила, що отримала повідомлення від російської Федеральної служби з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзора) про те, що цей матеріал порушує російський закон № 149-ФЗ “Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації”.

“Роскомнадзор додав наступну URL-адресу до списку заборонених матеріалів… Якщо ви не видалите контент, компанія Google може його заблокувати”, – заявили в компанії.

Відзначимо, що в ефірі UATV Олександр Сєдов розповів про правопорушення у відношенні до незаконно засуджених кримських татар.

Зокрема, про утримання у так званій “ямі” кількох громадян України. Серед них – затриманий Дилявер Гафаров, учасники “справи Веджіє Кашка” – Бекір Дегерменджі, Руслан Трубач, Казим Аметов і два фігуранта справи “Хізб ут-Тахрір” – Ремзі Меметов і Енвер Мамутов.

“Всі дії російської окупаційної влади – це, по суті, залякування правозахисників. Це і попереджуючі заходи у вигляді різких обшуків під час засідання “Кримської солідарності”, і періодичні затримання активістів, захисників”, – зазначив гість студії.

Правозахисник наголосив, що російська влада діє за одним сценарієм – на окупованій території затримує людину, звинувачує її в підготовці диверсії або висуває інші неадекватні звинувачення.

“Я думаю, що Росія і далі буде продовжувати так діяти, використовувати всі методи тиску і затримувати активістів в Криму. Але я впевнений, що кримські захисники все одно не припинять свою роботу”, – зазначив Олександр Сєдов в студії UATV.

Канал UATV письмово поінформував YouTube про те, що відео не містить забороненої символіки, закликів до порушення законів або до масових заворушень. В ефірі телеканалу ведуча і правозахисник інформували глядачів про кримінальні справи, порушені російськими слідчими проти громадян України, які проживають на території незаконно анексованого Криму, яких підозрюють в причетності до організації “Хізб ут-Тахрір”.

Джерело UATV
дата 22.03.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV