Бойовики порушують режим роботи КПВВ, наражаючи громадян на небезпеку, – штаб

uatv
23.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Російсько-окупаційні війська наражають громадян на небезпеку потрапити під обстріл у темну пору доби, пропускаючи їх через КПВВ після закінчення часу його роботи. Щоб люди не були змушені залишатися на ночівлю у “сірій зоні“, прикордонникам зі складу Об’єднаних сил часто доводиться продовжувати час роботи пунктів пропуску.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, інформує UATV.

“Проросійські найманці, цілеспрямовано діючи в умовах грубого порушення прав людини, уповільнюють пропуск громадян і після закінчення визначеного графіком часу роботи контрольних пунктів пропускають одразу велику кількість цивільних. Такі дії несуть потенційну загрозу для життя та здоров’я громадян, оскільки люди перетинають лінію розмежування в темний час доби. А залишання на ночівлю великої групи людей у так званій “сірій зоні” могло значно загострити безпекову ситуацію”, – йдеться у повідомленні.

Упродовж грудня цього року такі провокативні дії противника були зафіксовані у трьох контрольних пунктах в’їзду-виїзду: “Гнутове“, “Новотроїцьке” та “Майорське“.

У штабі повідомляють про п’ять випадків, коли з тимчасово окупованих територій Донбасу після 17:00 прибувала до українських КПВВ велика кількість людей та автомобілів.

“Враховуючи темний час доби та потенційну небезпеку, яка походить від систематичного порушення режиму припинення вогню російськими збройними формуваннями, за рішенням командувача Об’єднаних сил, роботу зазначених КПВВ було продовжено”, – зазначають у штабі.

Також командування Об’єднаних сил закликало громадян враховувати зимовий графік роботи КПВВ (з 08:00 до 17:00) під час планування поїздок і зважати на те, що взимку раніше темніє.

Нагадаємо, на оновленому КПВВ “Каланчак” відкрили сервісну зону.

Джерело UATV
дата 23.12.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×