До берегів Сирії з окупованого Севастополя прямує озброєний “Калібрами” російський фрегат

Попри слова Володимира Путіна щодо завершення Росією військової операції в Сирії, вона вводить в оману світове співтовариство та нарощує свою військову присутність у Сирії

uatv
13.03.2018

Фото з сайта aktsenty.com

Минулої ночі, 13 березня, з окупованого Росією Севастополя у Середземне море до берегів Сирії рушив російський фрегат “Адмірал Ессен”, озброєний ракетними комплексами “Калібр-НК”,– повідомляє портал  aktsenty.com.

Це  другий сторожовий корабель проекту 11356 (перший – “Адмірал Григорович”). Судно було спущене на воду в листопаді 2014 року.

Подібні кораблі мають водотоннажність майже чотири тисячі тонн, їхня швидкість – 30 вузлів, автономність плавання – 30 діб.

Фрегат “Адмірал Ессен” озброєний крилатими ракетами  “Калібр”, ракетним комплексом самооборони  “Штиль-1”,  артустановкою калібром 100 міліметрів, зенітною артилерією і реактивною бомбовою установкою.

Зазначений факт свідчить, що, попри слова Володимира Путіна щодо завершення РФ військової операції в Сирії, Росія, як завжди, вводить в оману світове співтовариство й не збирається згортати військову присутність у Сирії, а навпаки – нарощує її.

Джерело aktsenty.com
дата 13.03.2018
категорії Світ
поділитися
Топ новин на UA|TV