Архієпископ Климент: “Володимир Балух скаржиться на біль у серці, він задихається”

Він відмовився прокоментувати інформацію про побиття активіста в СІЗО

uatv
18.09.2018

Фото з сайта Радіо Свобода

Український активіст Володимир Балух скаржиться на сильний біль в серці, однак продовжує голодування.

Про це розповів його цивільний захисник, архієпископ Сімферопольський і Кримський Української православної церкви Київського патріархату Климент, який відвідав Балуха в сімферопольському СІЗО, передає Радіо Свобода.

При цьому він відмовився прокоментувати інформацію про побиття активіста в СІЗО Сімферополя, про яке стало відомо напередодні. Климент пояснив, що спочатку має намір обговорити цю інформацію з його адвокатом.

“Можу тільки сказати, що Володя скаржиться на біль в серці, іноді біль настільки гострий, що він задихається і відчуває блювотні позиви”, – розповів архієпископ.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз раніше заявив, що українського активіста Балуха у СІЗО “вивели з камери, сильно побили і погрожують позбутися”.

Він продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року.

ФСБ Росії затримала Володимира Балуза 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Балух, 90 набоїв і декілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію – через прапор України, який знаходився на подвір’ї його будинку.

Джерело Радіо Свобода
дата 18.09.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися
Топ новин на UA|TV