Арешт Наріману Мемедемінову “суд” у Криму продовжив на два місяці

uatv
15.03.2019
Фото з сайта ktat.krymr.com

Так званий “Верховний суд” Криму продовжив на два місяці термін тримання під вартою кримськотатарського активіста Нарімана Мемедемінова, якого звинувачують у “пропаганді тероризму”. Затриманий перебуватиме у СІЗО до 16 травня.

Про це повідомив адвокат активіста Едем Семедляєв, інформує видання Крим.Реалії.

Судове засідання відбулося у четвер, 14 березня. Воно проходило у закритому режимі.

Зазначається, що Мемедемінов подав близько п’яти клопотань, які стосувалися доступу слухачів у зал під час слухань або принаймні на виголошення рішення. Проте їх усі суд відхилив, а деякі навіть не прийняв до розгляду.

Також, за словами адвоката, у цей же день у Київському райсуді Сімферополя відбувся розгляд скарги захисту на постанову про порушення кримінальної справи щодо Нарімана Мемедемінова.

“Це базова скарга, у якій ми просили суд скасувати постанову слідчого ФСБ Олександра Паршутіна про порушення кримінальної справи стосовно Нарімана і закрити кримінальне провадження, оскільки захист вважає, що в діях Нарімана немає складу злочину. Цілком очікувано, що суд на формальних підставах залишив нашу скаргу без задоволення”, – сказав адвокат.

Також він додав, що кримськотатарського активіста через два місяці можуть етапувати до російського Ростова, де суд розглядатиме справу по суті.

Нагадаємо, фігурантові “справи Хізб ут-Тахрір” посилили режим утримання в СІЗО.

Джерело Крим.Реалії
дата 15.03.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV