Завдання влади РФ на виборах показати не конкретну цифру, а що за Путіна — більшість, — Гозман

Леонід Гозман. Фото: Facebook /Leonid Gozman

Завдання влади РФ на виборах Путіна — не конкретна цифра, вона вже затверджена, а завдання всієї цієї дії — довести, що за Путіна більшість. Псевдовиборами владі дуже важливо показати незадоволеним росіянам, що вони перебувають в абсолютній меншості. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ озвучив російський опозиційний політик Леонід Гозман.

“Завдання влади на цих виборах не конкретну цифру показати, цифру вони намалюють. І не виключено, що вони вже зараз її затвердили аж до 10-ї частки відсотка. І рівно, що затвердили, те й буде. За відсутності відеоспостереження і взагалі спостереження і всього іншого, вони можуть намалювати все, що завгодно. Як свого часу більшовики в Радянському Союзі. Політбюро затверджувало результати виборів напередодні завжди”, — сказав Гозман. 

Насправді, вважає він, завдання цих виборів — довести, що за Путіна більшість. 

“Його легітимація заснована не на виборах як таких, а на тому, що нібито за нього більшість. Це дуже важливо сказати незадоволеним людям, незадоволеним війною, рівнем життя тощо. Дуже важливо сказати, мовляв, добре, ти незадоволений, але ти бачиш, що таких, як ти, 2%. От і сиди тихо. І заради цього вони проводять вибори. Заради цього вони будуть маніпулювати суспільною свідомістю якомога активніше”, — поділився думкою політик.

Читайте також: Президентські вибори в Росії — не лише незаконні та недемократичні, але й злочинні, — Курносова

Нагадаємо, 8 грудня президент РФ Володимир Путін офіційно заявив про намір балотуватися на виборах у березні 2024 року. Для виборів уже навіть обрали дату, 15-17 березня, і символіку — літеру “V”. 

Прямий ефір