У березні 2024 року будуть не вибори президента Росії, а вибори Путіна, — Рейтерович

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно заявив про намір балотуватися на виборах у березні 2024 року. Для виборів уже навіть обрали дату, 15 — 17 березня, і символіку — літеру V. Про це сьогодні, 8 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів політолог Ігор Рейтерович.

“Насамперед це асоціація із символікою, яку вони використовують у війні проти України. З іншого боку, в їхньому розумінні це Володимир, Victory (з англійської — перемога, — ред.) і галочка в бюлетені. Тобто вони ніби намагаються поєднати все. 15 — 17 березня насправді будуть не вибори президента Росії, будуть вибори Путіна. Тобто це треба чітко розуміти, що все вже пораховано, підготовлено”, — сказав він.

Путін оголосив про свій намір балотуватися зараз через те, що немає приводу похвалитися перемогами й новими завоюваннями на фронті. Саме тому диктатор не став чекати “прямої лінії”, припустив політолог.

“Путіну повідомляють про справи на фронті. Він, звичайно, відірваний від реальності, але якісь речі він знає і розуміє. Йому, мабуть, повідомили, що в нього не буде жодного приводу розповідати про якісь найбільші перемоги російської зброї на фронті під час “прямої лінії”. Він, звісно, заведе свою стабільну шарманку про те, що наступ України повністю провалився. Але зверніть увагу, людина пів року розповідає, як його армія героїчно відбиває наступ”, — пояснив він.

Читайте також: На “пряму лінію” з Путіним приймають запитання — що хвилює росіян (ВІДЕО)

Прямий ефір