Влітку Україна поверне собі військовий імпульс, — Грем

Ліндсі Грем. Фото: gettyimages.com

Завдяки допомозі від США цього літа Збройні сили України (ЗСУ) зможуть повернути собі військовий імпульс на поле бою та перейти у наступ. Про це заявив сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем в інтерв’ю телеканалу CBS, повідомляє FREEДОМ.

За його словами, ЗСУ потрібно перейти у наступ. Крім того, сенатор сказав, що активи Путіна треба переслідувати у всьому світі.

“Візьміть гроші із суверенних фондів Росії та віддайте їх Україні. У Європі перебуває 300 млрд доларів із Росії. І суверенні активи, які ми маємо конфіскувати та передати Україні. Або ми збираємося допомогти Україні, чи ні. Настав час дати їм F-16, дозволити їм керувати літаками, далекобійною артилерією для поразки цілей усередині Росії. Думаю, влітку Україна поверне собі військовий імпульс”, — заявив Ліндсі Грем.

Читайте також: Байдена закликають зняти всі заборони для України на удари американською зброєю по РФ — подробиці (ВІДЕО)

Нагадаємо, американський політтехнолог та політолог Джейсон Смарт сказав, що Білий дім, на жаль, дуже запізнився з дозволом Україні на удари американською зброєю по РФ. І, певне, цю помилку визнає вже й американський президент Джо Байден. У США дійсно вважали, що подібний дозвіл несе ризики для них, але зараз ці побоювання йдуть у минуле. 

Прямий ефір