Українець виграв бліцчемпіонат Європи з шашок

Фото Sport.ua

Український спортсмен Юрій Анікеєв з Харкова виграв чемпіонат Європи 2021 з шашок-100 у блискавичній грі (бліц).

Про це повідомляє UA з посиланням на sport.ua.

Змагання проходили в італійському місті К’янчано-Терме. Юрій також завоював бронзову медаль у швидкій програмі (рапід). А третє місце в блискавичної гри (бліц) посів українець Артем Іванов.

У жінок успішно виступила Вікторія Мотричко з Одеси, яка завоювала “золото” в швидкій грі. У Ольги Балтажи з Івано-Франківська – “срібло” в бліцпрограмі.

І чоловіча, і жіноча збірні України посіли друге місце в командному ЧЄ-2021 з шашок-100 (швидка гра). У чоловіків за українську команду виступали Юрій Анікєєв, Артем Іванов й Іван Антоненко, у жінок: Вікторія Мотричко і Ольга Балтажи.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський нагородив званням “Герой України” українського плавця Максима Крипака, який став найтитулованішим спортсменом Паралімпійських ігор у Токіо.