Україна вже ніколи не зупинятиметься на пів шляху — Зеленський у зверненні (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скріншот: uatv.ua

Українські герої, звільнені з російського полону, отримали нагороди. В порт Одеси зайшло третє судно в межах ініціативи Grain from Ukraine — “Зерно з України”. Херсонщина повертається до мирного життя. Про це 2 грудня, під час звернення розповів президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

Він відзначив нагородами українських захисників, звільнених з російського полону, а також членів команди, яка повертає українців додому.

“1331 — стількох уже вдалося звільнити за час повномасштабної війни. І жодного українця не залишимо в російських тюрмах, таборах та “ізоляціях”. Ми пам’ятаємо про всіх. Настане день — привітаємо знову на свободі”, — зазначив Зеленський.

Президент повідомив про те, що в порт Одеси зайшло третє судно в межах ініціативи Grain from Ukraine.

“25 тис. тонн гуманітарної пшениці будуть відправлені в Сомалі. Друге судно, що завершує завантаження в порту Чорноморськ, прямуватиме до Ефіопії. На його борту — 30 тис. тонн пшениці. Також в Ефіопію прямує й перше судно за цією програмою — “Зерно з України”, — сказав він.

За словами глави держави, до весни з таким гуманітарним вантажем з України вийде 60 суден.

“Інша наша ініціатива — експортна зернова — дала змогу поставити на продовольчий ринок майже 13 млн тонн української агропродукції”, — додав він.

Також Зеленський відзначив усіх, хто повертає нормальне життя у звільнені райони, зокрема в Херсонську область.

“На Херсонщині щотижня більше покриття звʼязку, більше постачання електрики й газу, більше транспортних можливостей. Щотижня більше доступу до нормальної медицини, до освітніх і соціальних послуг. Сьогодні ж у Херсоні запрацювала й трансляція українського телемарафону “Єдині новини”, — розповів він.

Крім того, президент нагадав, що цими днями святкують 300 років від народження українського філософа Григорія Сковороди.

“Цими днями ми зробили частину кроків, щоб гарантувати духовну незалежність нашого народу. Бачу, що люди підтримують ці кроки. І дуже потужно підтримують. І це ще не все. Будуть іще кроки. Україна вже ніколи не зупинятиметься на пів шляху”, — пообіцяв Володимир Зеленський.

Читайте також: Росія може спровокувати ще один штучний голод у світі — до яких дій вдається Україна та інші країни (ВІДЕО)

Прямий ефір