Це особливо серйозний випадок імовірної агентурної діяльності злочинного режиму Путіна, — глава МВС Німеччини про затриманих диверсантів

Ілюстративне фото: facebook.com/BundespolizeiKarriere

У Німеччині викрили двох російських агентів, які вели спостереження за американськими базами на території ФРН і планували диверсії на військово-транспортних шляхах. Про це повідомляє FREEДОМ з посиланням на німецькі ЗМІ.

Федеральний генеральний прокурор заарештував двох підозрюваних, які планували диверсійні операції на замовлення російської спецслужби. Їхньою метою був зрив військової допомоги Україні. У Міністерство закордонних справ Німеччини після інциденту викликали російського посла.

За інформацією Bild, затримані агенти — росіяни німецького походження. Вони обидва жили в місті Байройт у Баварії. Головному обвинуваченому — 39 років, його спільнику — 37.

“Ми звинувачуємо одного із затриманих у тому, що він погодився вчинити диверсії в Німеччині проти військової інфраструктури та промислових об’єктів. Готуючись до цієї акції, цей підозрюваний уже розвідав кілька потенційних цілей і, за нашими даними, він передав зібрану ним інформацію особі, пов’язаній із російською розвідкою або секретною службою”, — заявила представниця Федеральної державної прокуратури міста Карлсруе доктор Інес Петерсон.

Також Bild пише, що підозрювані збиралися перешкодити доставці військової допомоги з Німеччини до України.

“Наші органи безпеки запобігли можливим диверсіям, які були спрямовані на те, щоб вплинути на нашу військову допомогу Україні та підірвати її. Це особливо серйозний випадок імовірної агентурної діяльності злочинного режиму Путіна. Ми продовжимо перешкоджати планам подібних загроз”, — зазначила міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер.

Читайте також: Діпфейки, фальшиві сайти, шпигунські мережі: чи зможе Кремль вплинути на виборчий процес у ЄС (ВІДЕО)

Нагадаємо, прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо заявив, що Росія намагається підкупити європейських політиків для того, щоб послабити рівень підтримки України та отримати перевагу на полі бою.

Прямий ефір