Сизов розповів, як змінилося ставлення до росіян у Великій Британії

Росіяни, як явище, зникли із медійного простору столиці Великобританії. 30-річну історію російської спільноти в Лондоні поховано президентом країни-агресора РФ Володимиром Путіним. Про це розповів спеціальний кореспондент новин України в Європі Віталій Сизов в ефірі марафону “FREEДОМ” на телеканалі UA.

“Зустрічі з лордами, вечірки, культурні проекти — цього немає. Публічний образ Росії сьогодні це Путін та його політика. Російську медійну нішу в Лондоні викорчували, за кілька місяців і сліду не лишилося”, — сказав він.

При цьому ставлення на побутовому рівні, до пересічних громадян РФ, не змінилося. Більше того, за словами Сизова, багато громадських установ проявляють до росіян лояльність.

“До бізнесу ставлення уважне, а, наприклад, до російських студентів суттєвої зміни не видно. Більше того, багато громадських освітніх закладів застосовують до росіян та білорусів, у зв’язку з бойовими діями, ті ж послаблення, як і до українців. Тому казки путінського режиму про те, як пригнічують росіян закордоном — не відповідають дійсності”, — наголосив кореспондент.

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ Чехії Ян Липавський підтримав повну заборону на видачу шенгенських віз громадянам країни-агресора РФ.

Рейтерович розповів про користь заборони на видачу віз росіянам

Підтримка з боку США та інших західних країн має бути набагато більшою: інтерв’ю з Джоном Гербстом

Читайте також: Операція “Світанок”: успіхи армії Ізраїлю та позицію країни щодо війни в Україні обговорюємо з військовим експертом Віктором Верцнером

Прямий ефір