Сьогодні вранці робота низки урядових сайтів не була відновлена після кібератак

Фото Укрінформ

Станом на ранок 16 лютого не було відновлено роботу сайтів Міноборони, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово-окупованих територій України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, Міністерства внутрішніх справ та Кабінету міністрів.

Про це повідомляє UA.

Станом на 10:00 ранку 16 лютого DoS-атака на сайт Міноборони тривала. Атака була спрямована на максимальне завантаження серверних потужностей, на яких працює сайт. Трафік порталу направили на сервіс захисту у США, повідомили у відомстві.

Сайт Міноборони зазнав DDoS-атак учора. Було також зафіксовано перебої у роботі вебсервісів державних “Ощадбанку” та “ПриватБанку”. О 19:30 15 лютого роботу інтернетбанкінгів було відновлено.

Близько 20:00 15 лютого розпочалася потужна DDoS-атака на портал “Дія”. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, її вдалося відбити.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський прокоментував атаки на державні банки та портал “Дія”.

“Вчора відбулася одна із наймасовіших кібератак. Ця спроба не вдалася. “Дія”, держбанки працюють безперешкодно”, – повідомив він.

Національна поліція відкрила кримінальне провадження за статтями 361 (Несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем) та 363-1 (Умисне масове поширення повідомлень електрозв’язку, що спричинило порушення роботи автоматизованих систем) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у ніч із 13 на 14 січня відбулася хакерська атака на українські урядові сайти. Витоку персональних даних внаслідок кібератаки не було.

Читайте також: На рахунку Росії – 58% атак хакерів у світі (ВІДЕО)

Прямий ефір