“Складно, але ми тримаємося”: українські військові на Донбасі чекають постачання від союзників нової техніки для оборони (ВІДЕО)

Український захисник. Фото: Facebook

Найгарячіша точка на лінії фронту зараз на Донеччині. Російська армія щодня штурмує кілька напрямків. Найбільш інтенсивні бої точаться в районі Бахмута і Кремінної, повідомляє FREEДОМ.

“Бої йдуть запеклі, противник постійно обстрілює. Тут постійно літають міни, літають снаряди від танків, градів, касетні снаряди, тобто тут досить складно, але ми тримаємося”, — каже військовослужбовець ЗСУ з позивним “Журналіст”.

Українські війська в районі Соледара не дають російській окупаційній армії просунутися в напрямку Слов’янська. Щодня, за даними Генерального штабу ЗСУ, російські штурми відбиваються щонайменше в п’яти населених пунктах цього напрямку. Стримує противника українська артилерія.

“Ми під’їжджаємо дуже близько до передової, щоб якісно вразити ціль, щоб менше було пристрілів. Щоб ми виїхали, швиденько відпрацювали й виїхали з позицій. Так безпечніше для нас і гірше для противника”, — розповів військовослужбовець ЗСУ з позивним “Юзик”.

За словами українських військовослужбовців, стримувати хвилі живої сили противника без нової військової техніки складно, але реально. Кажуть, головне — щоб її швидше надали. Навчання займе, на їхню думку, лічені дні. 

“Нам не два тижні потрібно, нам лічені дні та години. Три дні! Ми дуже розумний народ, сміливий, щедрий! Три дні! Не два тижні!” — сказав механік-водій бойової машини піхоти з позивним “Шаблезубий”.

У Кремлі встановили новий термін для своєї окупаційної армії для виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей — 1 березня. На сьогодні українські війська контролюють 50% Донецької області.

Читайте також: Танки, САУ, ракети і безпілотники: союзники України об’єднують зусилля з постачання зброї — деталі

Прямий ефір