Шойгу бачить себе на російському троні, — військово-політичний оглядач

Сергій Шойгу. Фото: РИА Новости

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу нині курує всі силові структури у РФ і намагається взяти під контроль приватні військові компанії. Ще до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Шойгу мав великі політичні амбіції. Про це сьогодні, 7 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“У Шойгу є амбіції — він себе бачить на російському троні замість Путіна. І ці амбіції проявлялися до повномасштабного вторгнення в Україну, коли Сергій Шойгу ледь не в ультимативному характері для себе вибив місце № 1 у партії “Единая Россия”. У нього були політичні амбіції, досить серйозні”, — зазначив він.

Коваленко звернув увагу, що різні силові структури, які входять до складу Міноборони РФ, створювали якісь навколополітичні сили та намагалися вибиватися на регіональному і державному рівнях під час виборів.

“Зараз, крім усього іншого, це і повний контроль основного силового блоку — армія. Так, є Росгвардія, є “кадирки”, але це все не можна порівняти навіть з урахуванням того, що зараз будуть планомірно посилювати їх середньою і легкою броньованою технікою і танками. Це не той потенціал, який є у наявної регулярної армії. Сергій Шойгу на сьогодні стає все більш небезпечним для Путіна, навіть більш небезпечним, ніж був Пригожин, який балансував і створював. І зараз Путін, напевно, шкодує навіть про те, що погодився з усуненням Пригожина та Уткіна”, — пояснив військово-політичний оглядач.

Читайте також: Колишні бойовики ПВК “Вагнер” поповнили лави “кадировців” — подробиці (ВІДЕО)

Нагадаємо, військовий експерт, полковник запасу Служби безпеки України (СБУ) Михайло Притула заявив, що Шойгу почав дуже сильно зміцнюватися і становить загрозу і для інших гілок влади та самого президента РФ Володимира Путіна.

Прямий ефір