Росіяни втрачають до батальйону особового складу щодня, їм не вдасться захопити Донецьку та Луганську області до березня, — Ягун

Віктор Ягун. Скріншот: uatv.ua

До березня росіяни не зможуть повністю захопити Донецьку та Луганську області. Про це заявив сьогодні, 7 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий та громадський діяч, генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015 рр.) Віктор Ягун.

За його словами, противник має проблеми з бронетехнікою. Війська розподіляються по всій лінії зіткнення.

“Вони намагаються повторити ту тактику, яка була застосована у Соледарі, тобто штурмовими групами валом намагатимуться витіснити наші війська з тих позицій, на яких вони стоять. Точкові успіхи у них можливі, але насправді наші були готові до зміни тактики супротивника. Тому зараз головне не панікувати, дуже чітко відпрацьовувати те, що поставлено командуванням. І я думаю, що у противника нічого не вийде”, — каже Ягун.

Водночас росіяни втрачають до батальйону особового складу щодня, уточнив експерт.

“Це лише безповоротні втрати, а є ще поранені, ще важко поранені, є ще ті, які захворіли. Тобто це все можна помножити на три. І це щодня треба закривати по всій лінії фронту”, — додав гість ефіру.

Водночас у Росії намагаються підтримувати істерію у суспільстві та просувають наративи про те, що Україна напала на РФ разом із НАТО і тепер росіяни мають захищатися.

Гість ефіру також прокоментував тему постачання танків Україні від західних партнерів та питання передачі Заходом бойової авіації для ЗСУ.

Читайте також: Судячи з непрямих даних, армія РФ готує наступ у Луганській області, — військовий експерт

Прямий ефір