Кількість постраждалих внаслідок російського удару по логістичному об’єкту у Запоріжжі сьогодні ввечері, 19 червня, зросла до 10 осіб. Про це повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій, інформує FREEДOM.
За інформацією місцевої обласної прокуратури, російська армія сьогодні близько 17:00 завдала удару безпілотним літальним апаратом (БпЛА) типу Shahed (“Шахед”) по цивільній інфраструктурі Запоріжжя.
Ударний дрон атакував відділення логістичної компанії. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що удар був цілеспрямованим. Удар припав на фасад будівлі, де розташований склад. Внаслідок вибуху поранення отримали співробітники та клієнти, які перебували там. За попередніми даними, відомо про 10 постраждалих, серед яких троє працівників логістичної компанії та один поліцейський. Пораненим надається вся необхідна медична допомога.
У приміщенні вибиті вікна, частково зруйнована стіна. Також пошкоджено автомобілі, припарковані біля будівлі, зокрема й поліцейський автомобіль. Працівники компанії наразі визначають розмір збитків, завданих посилкам.
Читайте також: Понад 30 разів росіяни били по Дніпропетровщині: дві людини загинули та вісім постраждали
Раніше повідомлялося, що в Корабельному районі Херсона окупаційна армія РФ завдала ударів по двох маршрутних таксі. Внаслідок одного з ударів постраждали четверо людей, які перебували на зупинці.
Читайте також: Артерія життя: як Росія намагається зруйнувати залізницю в Україні














