Росіяни-смертники — сотнями тіл окупантів усіяна українська земля на Донбасі (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

На Східному фронті росіяни поступово замінюють “вагнерівців” кадровими військовими. Про це повідомляє українська розвідка. Це не дивно, адже окупанти, не шкодуючи людського ресурсу, кидали найманців, завербованих у колоніях, на штурм міст Донеччини — Бахмута, Соледара та Сіверська. Противник приховує власні втрати, а сотні тіл російських солдатів так і залишаються лежати в українській землі, повідомляє FREEДОМ.

Так, околиці Сіверська розташовані практично на кордоні Донецької та Луганської областей. Звідти рукою сягнути до тимчасово окупованого міста Лисичанськ. Боєць спецпідрозділу К2 показав позиції, які ще зовсім недавно утримували росіяни.

“Місяць тому в нас був бій за лісопосадкою. Тривав він 2-3 тижні. То вони вибивали нас, то ми їх. Билися дуже довго. Зараз усі позиції під нашим контролем. Сили РФ відступили, а саме “Вагнера””, — розповів військовослужбовець ЗСУ Владислав.

Поля і посадки навколо Сіверська зараз швидше нагадують місячний ландшафт. У землі незліченна кількість слідів роботи артилерії, усе всіяне небезпечним залізом і трупами ворога. За словами бійця ЗСУ, ворог покидав своїх мертвих “вагнерівців”, не забирає їх.

Закидати гарматним м’ясом — це те, що росіяни показали на практиці. На штурм українських позицій відправляли невеликими групами, але у величезній кількості. Погано навчені, не екіпіровані, лише зі стрілецькою зброєю в руках.

“Вони атакували тільки “вагнерівцями”, “зеками”, стрілкотнею. Були невеликі артобстріли по наших позиціях. Хлопці тримали позицію, відбивалися. Вони не відступали. Як кажуть, відступати їм заборонено. Так вони й загинули. 300-х своїх, поранених, вони не забирали, так вони там і повмирали”, — розповів Владислав.

За даними російських правозахисників, із 50 тисяч завербованих “вагнерівців” у строю залишилося не більше 10 тисяч. Більшість або загинули, або дістали поранень, що не дають змоги повернутися на поле бою.

Читайте також: Часів Яр нагадує фото часів Другої світової війни, лінія фронту до українського міста все ближче (ВІДЕО)

Прямий ефір