Часів Яр нагадує фото часів Другої світової війни, лінія фронту до українського міста дедалі ближча (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Росіяни не припиняють атакувати місто Часів Яр Донецької області. З артилерії б’ють навмання по житлових будинках, лікарнях і школах. Майже щодня в місті дістають поранень і гинуть люди. Місто стало однією з найгарячіших точок Донецького фронту, повідомляє FREEДОМ.

83-річна Євгенія Єпіфанова зі сльозами на очах оглядає те, що ще кілька днів тому було її будинком. Тепер це — кілька листів шиферу та поламані дошки, не залишилося жодної цілої цегли. Російське вторгнення позбавило жінку всього. Лінія фронту до українського міста Часів Яр усе ближча.

“І помічників немає, я єдина, одна живу. Ні родичів немає, нікого. А тепер ніхто не допоможе. Що ти зробиш? Шкода”, — у сльозах сказала місцева жителька.

Євгенія не знає, що робити далі. Бігти їй нікуди і навіть прибирати залишки житла їй доводиться самотужки. Всередині будинку з уцілілого — ікона Божої Матері.

Зовсім самотньою залишилася і Ганна Передерніна. Її квартиру дивом не зачепила серія російських обстрілів кілька днів тому. Багатоквартирні та житлові будинки опинилися під вогнем російських реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).

“Сусідів немає. Що мені робити? Як мені бути? Із чого починати? Не знаю я. Усе життя прожила, і ця проклята війна. Більше нічого не скажу”, — поділилася вона.

Тепер Часів Яр більше нагадує фото часів Другої світової війни. Всюди — обвуглені автомобілі, зрешечені паркани та будинки, від яких залишилися лише стіни та дверні прорізи. Вражають героїзмом дії місцевих комунальників, які забивають вибиті вікна в будинках.

Тим часом атаки окупаційної армії не припиняються ні на хвилину. Над дитячим майданчиком валить густий дим.

Зібравши все необхідне в кілька торбинок, з міста наважилася виїхати Наталя з чоловіком. Раніше не витримували тільки нерви, тепер не встояла і їхня квартира. Інтерв’ю журналістам сім’я дала російською мовою. Кажуть, коли прилетіло, були у квартирі, тепер намагаються подалі виїхати від путінського “порятунку”.

“Прилетіло, полетіло, розгромило. Усе, що я можу сказати. Без житла залишили”, — сказала Наталя.

Часів Яр став важливою для оборони Бахмута точкою. Де, за припущенням українських військових, росіяни хочуть замкнути оточення міста. Збройні сили України роблять усе, щоб цього не сталося.

Читайте також: Бої за Бахмут — що відбувається в місті та сусідньому Часовому Яру (ВІДЕО)

Прямий ефір