Росіяни чекають від Путіна перемог, непорозуміння у людей зростає, — Орєшкін

Ілюстративне фото: dw.com

Базова аудиторія російської пропаганди в РФ уже втомилася від будь-якого образу президента Володимира Путіна. Про це сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський політолог Дмитро Орєшкін.

Він зазначив, що люди, особливо громадська думка, мислить досить простими шаблонами. А Росія країна велика і там багато різних людей.

“Хтось досі хоче бачити в Путіні Штірліца — доброго, інтелігентного, розумного, шляхетного тощо, тощо. Образ вояки — ні, а Путін його і не зображує. Роль вояки виконують Суровікін, наприклад. Путін — це все-таки не член партії, а мозок ось цієї самої вертикалі. А члени — це Суровікін якраз”, — сказав Орєшкін.

Але, як пояснює політолог, проблема не в цьому.

“Мені здається, так, із нього хотіли б щось зліпити, але вже все, що можна зліпити, зліпили. І проблема в тому, що базова аудиторія, якій це все призначено, вона втомилася, вона втомилася від будь-якого образу. Від нього чекають перемог. Як Салтиков-Щедрін писав: “Від нього кровопролиття очікували, а він чижика з’їв!”. Він не може. Він дуже довго розповідав, що Україна — це як чижик, узагалі таке щось несерйозне. І тут раптом цей чижик йому відшмагав по морді. Але тут що — як ти себе не одягай, як ти собі не примальовуй пластилінових або якихось пластикових м’язів, все одно в людей зростає, скажімо ввічливо, непорозуміння. Де “підйом із колін”, де “могутня російська зброя”, яка літає по всьому білому світу? І тощо, і тощо”, — розповів Дмитро Орєшкін.

Читайте також: Путіна, наслідуючи Зеленського, висунули в медійному просторі, але популярність іде донизу і залежить від роботи ЗСУ, — Орєшкін про імідж президента Росії

Нагадаємо, на думку колишнього секретаря Спілки журналістів Росії Ігоря Яковенка, президент РФ Володимир Путін абсолютно позбавлений емпатії, в основі цієї особистості дуже серйозна патологія, яка проявляється зараз, і зараз стала основою політики. Помилково вважати, що він КДБішник за базовою конструкцією.

Прямий ефір