Велика помилка вважати, що Путін за базовою конструкцією — КДБішник, — Яковенко про особистість президента РФ

Президент РФ Володимир Путін абсолютно позбавлений емпатії, в основі цієї особистості дуже серйозна патологія, яка проявляється зараз, і зараз стала основою політики. Помилково вважати, що він КДБішник за базовою конструкцією. Таку думку сьогодні, 9 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив колишній секретар Спілки журналістів Росії Ігор Яковенко.

За його словами, Путін зараз перебуває в якійсь паралельній реальності.

“Особистість Путіна — тема окремої розмови. Є велика помилка вважати, що Путін за базовою конструкцією своєї особистості — це КДБішник. Це помилка, це неправда. Гидко, звичайно, копатися в біографії такої істоти, але це корисно, тому що поки він має велике значення, його особистість має значення, тому важливо розуміти, що це таке. Він, звісно, ніякий не КДБішник за базовою конструкцією. Він — дрібний кримінальник, до того ж кримінальник… Як він прийшов? Була система організованої спортивності, яка свого часу, у другій половині 80-х, прийшла на зміну старій кримінальній структурі — злодії в законі тощо, ці татуйовані урки. А їм на зміну прийшла система організованої спортивності і Путін звідти був”, — сказав Яковенко.

Колишній секретар Спілки журналістів Росії розповів, що секцію дзюдо, звідки Путін, кришував бандит.

“Саме звідти Путін, саме звідти його скерували в університет, звідти його скерували в КДБ, усе це добре відомо. Базова основа Путіна — дрібний урка, шістка напохваті в абсолютно відморожених бандитів. Ось ця ось істота зараз править. А потім уже на це напластувалася ДБшна його структура особистості. І це зараз проявляється. Ця дрібна тварюка, яка стоїть із келихом вина, трохи напідпитку, з усмішкою міркує про те, що ми знищуємо Україну, тому що не дали воду Донбасу. Вибачте, а що сталося? Хто влаштував це все? Це абсолютна провокація. Брехня як основа політики”, — заявив він.

На думку Яковенка, Путін заслуговує на довічне ув’язнення, але до цього ув’язнення він, на його думку, найімовірніше, не доживе.

“Основа його особистості, про таких людей кажуть моральний ідіот, тобто людина, яка всім своїм життям, мабуть, його особистість склалася так, що він просто не має здатності відчувати емпатію. Це того типу кримінальників, до яких належить Путін. Ця організована спортивність — відморозки, які просто приходили і вбивали. І на це наклалася, звичайно ж, подальша професійна деформація КДБ. Але в основі саме дрібне кримінальне минуле Путіна”, — додав колишній секретар Спілки журналістів Росії.

Читайте також: У Росії — перевернутий фашистський режим, а все, що говорить Путін, — свідчення неадекватності, що наростає, — Яковенко

Нагадаємо, раніше Яковенко висловив думку, що Путін відчуває наближення загибелі свого режиму і своєї фізичної смерті. Останньою його спецоперацією може стати “Ноїв ковчег”, мета якої — дати кремлівському диктатору сховатися.

Прямий ефір