Росія керує та воює на боці бойовиків на Донбасі, – держсекретар США

За інформацією веб-сайту  Тиждень UA, державний секретар США Рекс Тілерсон  заявив, що Росія озброює, керує та воює на боці бойовиків на Донбасі.

“Більше цивільних осіб було вбито у 2017 році, ніж у 2016 році. У листопаді порушення режиму припинення вогню у Донецьку та Луганську зросло на 60%. Ми повинні чітко розуміти джерело цього насильства. Росія озброює, керує, готує, воює на боці антиурядових сил. Ми закликаємо Росію та її маріонеток припинити їхню агресію, залякування та атаки на спостерігачів ОБСЄ”, – наголосив держсекретар під час виступу на засіданні Ради міністрів ОБСЄ.

На його переконання, попри те, що  Україна здійснює кроки щодо дотримання мінських угод, вона не повинна зупинятися на цьому шляху.

Як повідомлялося,  державний секретар США Рекс Тіллерсон раніше заявив, що обмеження проти РФ будуть залишатися в силі доти, доки Москва підтримує військові дії на сході України. Він також наголосив, що РФ повинна вивести свої сили з Донбасу.

“Росія повинна вивести свої сили з Донбасу, повністю дотриматися мінських угод. Також Вашингтон не визнає анексію українського Криму”, – сказав він.

Напередодні ж  Рекс Тіллерсон сказав, що нормалізація відносин НАТО з Росією залежить від припинення російської агресії в Україні й  звинуватив Росію у використанні “зловмисної тактики” проти США і країн-союзників у Європі.

Варто нагадати, що міністри оборони країн НАТО погодили принципи нової військової структури командування альянсу через агресію РФ в Україні

Прямий ефір