Рабів до раю не пускають: Зеленський звернувся до українців у День Героїв Небесної Сотні (ВІДЕО)

Володимир Зеленський. Скриншот: uatv.ua

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого, президент України Володимир Зеленський записав нове звернення до українців, інформує FREEДОМ.

Він зазначив, що через 9 років після Революції Гідності боротьба за незалежність країни все ще продовжується.

“Захищаючи Україну зараз, ми пам’ятаємо, що наша міцність та сила духу базуються на міцності та силі багатьох українців, які не здавалися, мріяли та діяли задля того, щоб Україна жила”, — заявив президент.

За словами Зеленського, через 9 років після Революції Гідності битва за незалежність України все ще продовжується. Проте, за його словами, немає жодних сумнівів, що мрія українських героїв реалізується.

“Рабів до раю не пускають. Це сенс українського тлумачення волі. Це причина, чому на нашій землі ворога не залишиться. Слава кожному і кожній, хто зараз у бою за нашу державу! Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну та українців! Вічна повага Героям Небесної Сотні! Слава Україні!”, — додав президент.

Нагадаємо, що сьогодні Україна вшановує пам’ять 107 Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують про подвиг учасників Революції Гідності 2013-2014 років та загиблих під час протестів.

Читайте також: Пам’ятник загиблим визволителям міста відкрили у Лимані (ФОТО)

Прямий ефір