Пригожин проти Герасимова: що відомо про конфлікт путінських маріонеток (ВІДЕО)

Путін і Герасимов. Фото: ТАСС

Власник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин давно не приховує своєї неприязні до Міноборони Росії. І все частіше каже про це вголос. Пригожин звинувачує начальника Генштабу Валерія Герасимова в тому, що через нього гинуть найманці ЧВК. Мовляв, восени минулого року, поки російською армією в Україні командував Суровікін, проблем із снарядами його загони не мали. Зараз же “Вагнер” обділяють, передає FREEДОМ.

Декілька днів тому в соцмережах з’явилося відео з “вагнерівцями”, які розстрілюють портрети російських генералів. Пригожин уже встиг від нього відхреститися та назвав “фейком”. Проте сам він не приховує невдоволення чиновниками Міноборони Росії. Скаржиться, що генерали “знекровлюють” ПВК “Вагнер”. Мовляв, у нього забрали право вербувати ув’язнених, не виділяють боєприпаси та позбавляють наступального потенціалу.

“Начальник Генерального штабу та міністр оборони роздають направо та наліво команди, в яких йдеться про те, щоб ПВК “Вагнер” не лише боєприпасів не давали, але й не допомагати автотранспортом. Наразі прийшла інформація, що викреслили отримання саперних лопаток для того, щоб хлопці могли окопуватися. Іде просто пряма протидія, яка називається ніяк інакше як спроба знищити ПВК “Вагнер”. Її можна прирівнювати до зради Батьківщини. У той момент, коли ПВК “Вагнер” б’ється за Бахмут, втрачаючи щодня сотнями своїх бійців”, — заявив Пригожин у Telegram.

Власник ПВК вважає, що через навмисні дії Міноборони РФ щоденні втрати “Вагнера” зросли вдвічі. І стверджує, що для вирішення проблеми з відсутністю снарядів йому пропонують вибачитися перед високопоставленими людьми. Хто пропонує і перед ким вибачатися — не уточнює.

Натомість у мережі вже з’явився ролик із “вагнерівцями”, які просять забезпечити їх боєприпасами. Але роблять це коректно.

“Розбірки” з Пригожиним у Міноборони Росії не коментують. Мовчить і Путін, з подачі якого власник ПВК “Вагнер” і розпочав свою кар’єру. Кремлю він все ще потрібний, вважають експерти.

В Інституті вивчення війни вважають, що Пригожин лише посилюватиме інформаційну атаку на Міноборони і розраховуватиме на союз із Рамзаном Кадировим.

Читайте також: США мають намір зміцнювати східний фланг НАТО — подробиці розповіла Калан

Прямий ефір