“Права людини за темних часів”: міжнародна конференція триває у Києві (ВІДЕО)

Конференція "Права людини за темних часів". Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 9 грудня, у Києві на станції метро “Майдан Незалежності” відбувається міжнародна конференція під назвою “Права людини за темних часів”, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ Єгор Бабак із місця події.

Захід приурочили до 74-річниці від дня проголошення Генасамблеєю ООН декларації про права людини. Організатори — офіс омбудсмена України.

Учасники конференції обговорюють важливість прав людини і те, як вони дотримуються під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Також присутні говорять про діяльність міжнародних гуманітарних, правозахисних організацій.

На конференції вже виступив президент України Володимир Зеленський, глава Офісу президента Андрій Єрмак. Він наголосив, що дуже важливо говорити зі світом про те, що сьогодні відбувається з Україною. Адже російська пропаганда працює, а світ має знати правду про війну і всі злочини та геноцид українців, акцентував він.

У межах заходу також очікується виступ уповноваженого ВР з прав людини Дмитра Лубінця, заступниці міністра закордонних справ України Еміне Джапарової, генерального прокурора України Андрія Костіна та інших.

Читайте також: Створення міжнародного спецтрибуналу для Путіна та його оточення — позиція Заходу (ВІДЕО)

Прямий ефір