Окупанти регулярно надсилають “подарунки” українським захисникам — репортаж із передової (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Піхотинці, які нещодавно захищали околиці Бахмута, зараз готуються до можливого наступу росіян. Утім, запевняють, противник на Донеччині втрачає стільки живої сили, що незрозуміло, ким саме має наступати. Але накривати позиції українських захисників окупанти не перестають, хоч і після нещодавніх активних атак такі “прильоти” воїни називають затишшям, повідомляє FREEДОМ.

“Там у них Горлівка, терикони, завод якийсь, було вчора помічено пересування машин. Окремо зайшло до 30 осіб, заїхали на завод. Хлопці помітили, передали куди слід”, — каже військовослужбовець Збройних сил України Михайло.

“Вони зараз зосередилися переважно на Бахмуті. Зараз це їхнє основне завдання. Або в них не вистачає боєздатних груп, щоб розвинути наступ на цьому напрямку. Я думаю, якби могли, то вони б уже це робили”, — сказав військовослужбовець ЗСУ Богдан.

Хоча “подарунки” українським захисникам окупанти надсилають регулярно.

“Сьогодні також зранку була робота мінометного розрахунку противника. І на наші позиції залетіла їхня “пташка”, яка скинула пару “подарунків””, — розповів Богдан.

За словами бійця Юрія, ніхто не постраждав. Окупанти скинули спочатку один ВОГ, він не розірвався. Росіяни відійшли, а потім скинули другий, який вибухнув, але нікого не зачепив. У момент прильоту чергував воїн із позивним “Учитель”. Каже, що за час повномасштабного вторгнення вже стільки побачив і пережив, що не було страшно.

“Десь всередині щось йокає, але насправді знаю, що воно десь повз. Так воно і сталося”, — поділився “Учитель”.

Після того, як російські війська постійно накривали з усього можливого озброєння на Бахмутському напрямку, такі прильоти воїни називають справжнім затишшям.

“Ми дообладнуємо позиції, заглиблюємося, копаємо, готуємося до можливого наступу. Тому що тиша тебе приводить до такого неспокійного стану, ти весь час напружений, тому що після тиші буває гаряче”, — каже Михайло.

“Усі зараз готові. Усі свої позиції більш-менш обладнали, щоб утримати позиції. І всі очікують, якщо буде навіть наступ, утримати його”, — додає Юрій.

Щойно знімальна група вийшла з бліндажа, почули звук дрона в небі. Бійці попросили залишити позицію, бо попередній БпЛА приніс неприємні “подарунки”, хоч і без трагічних наслідків.

“Ми щойно зробили пробіжку-зарядку, бо був помічений дрон. Міг скинути ВОГ. Нас багато, скупчення людей, тому я кажу, що треба по двійках розтягнутися, адже якщо зачепить одного, інші залишаться живі”, — підсумував Михайло.

Читайте також: “Наступ уже триває”: що говорять про ситуацію українські захисники, які стоять на передовій поблизу Торецька (ВІДЕО)

Прямий ефір