Новий президент Росії: Пономарьов розповів, кого можуть обрати замість Путіна (ВІДЕО)

Ілля Пономарьов. Фото: telegraf.com.ua

Єдиний юридичний шлях для усунення російського президента Володимира Путіна від влади — визнання його недієздатним. Але з медичного погляду це навряд чи можна довести. Але є інший варіант повалення диктатора — змова. Про це сьогодні, 3 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав російський опозиційний політик Ілля Пономарьов.

Він назвав ім’я потенційного кандидата в президенти РФ і озвучив умову, за якої влада в Кремлі справді зміниться. Пономарьов прогнозує Євгена Ройзмана як потенційного нового президента РФ.

“Я говорю про людину, яка може прийти до влади внаслідок демократичних виборів. І він може бути таким нашим Конрадом Аденауером. Ось після того, як вже станеться революція після того, як пройде перехідний період, після того, як буде створено нормальні політичні партії та оголошено нормальні демократичні вибори. Я вважаю, що ймовірність того, що Ройзман висунеться і переможе, дуже високі… Але він точно не буде лідером одразу після зміни влади, тому що він на даний момент уникає участі в активному політичному житті. Він поставив собі завдання будь-якими засобами утриматися всередині Росії і при цьому не бути заарештованим … Дуже схоже, як поводився Конрад Аденауер при фашистському рейху в 30-40-х роках. Але зараз ми повинні думати насамперед про тих, хто безпосередньо доб’є цю владу, хто її безпосередньо змінить. І це не про Євгена”, — каже Пономарьов.

Також Пономарьов прокоментував спроби путінських поплічників, таких як Кадиров, Пригожин та Кирієнко, посилити свій вплив “при дворі” та тенденцію стрімкого “перевзуття” російських пропагандистів.

Читайте також: Росією ніхто не керує після оголошення мобілізації, — політтехнолог розповів, як Путін втрачає владу

Прямий ефір