Наступним кроком має стати руйнація логістики армії РФ та удар по Кримському мосту — Ягун

За розрахунками один вагон може доставити на тимчасово окупований Кримський півострів 60 тонн боєприпасів. Відповідно, від стану залізничного сполучення залежать можливості Росії вести війну. Про це заявив військовий та громадський діяч, генерал запасу СБУ Віктор Ягун в ефірі марафону FREEДОМ та наголосив, що знищення Кримського мосту значно знизить інтенсивність бойових дій.

“Якщо 60 тонн помножити на 30-40 вагонів, ми отримуємо приблизну кількість боєприпасів, яка одночасно може пройти в зону бойових дій. Значна частина того, що використовується Росією на фронті, надходить саме залізницею. Завдяки тому, що українські сили почали знищувати склади безпосередньо біля лінії фронту – бачимо значне зниження інтенсивності боїв із використанням артилерії на південному та, частково, на східному напрямках”, – сказав Ягун.

При цьому знищувати склади з БК, на думку експерта, недостатньо — необхідно порушити логістику російських загарбників, зокрема, Кримський міст.

“Україна вже зупинила перекидання боєприпасів через Антонівський міст. Частково було знищено залізничну структуру біля Мелітополя, ще в Джанкої — це говорить, що у ЗСУ розуміють важливість логістики окупантів. Боєприпаси, що підвозяться через Кримський міст, дуже впливають на інтенсивність бойових дій. Якщо ми зможемо перерізати залізничне сполучення РФ із Кримом — це суттєво вплине на інтенсивність бойових дій”, — наголосив Віктор Ягун.

Нагадаємо, у російських загарбників проблеми з робочою силою у Рубіжному, Лисичанську, Сєвєродонецьку та Кремінній у Луганській області. Люди відмовляються працювати, бо знають, що окупанти їм не заплатять. Переважна більшість не реагує на запропоновані вакансії.

Якщо РФ продовжить ядерний шантаж — це літо може стати найтрагічнішим в історії Європи: звернення Зеленського

США передадуть Україні безпілотники та снаряди для HIMARS у рамках нового пакету допомоги на 775 млн доларів

Читайте також: Росіяни не готові до повномасштабного протесту: інтерв’ю з політологом Тізенгаузеном

Прямий ефір