Наступ на Часів Яр, Костянтинівку і Покровськ: про поточну ситуацію висловився військовий аналітик

Українські захисники працюють по російських окупантах. Фото: Facebook/3 окрема штурмова бригада

Російські війська можуть захопити Часів Яр у Донецькій області, оскільки співвідношення сил нерівне, особливо в живій силі. Їхня мета дістатися до залізничного хаба в Костянтинівці. Ба більше, ймовірно, вони посилять наступ у напрямку Покровська, щоб перерізати головну логістичну дорогу для українських військ. Про це сьогодні, 20 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий аналітик Олексій Гетьман.

“На Східному фронті хочуть вийти до населеного пункту Костянтинівка залізничного хаба, яким ми активно користуємося, як і будь-яка армія. Залізниці дозволяють швидше й ефективніше перевозити все необхідне для армії”, сказав він.

За його оцінкою, посилюватимуться і наступальні дії нижче Костянтинівки, а саме в напрямку Покровська.

“Хочуть вийти на дорогу Покровськ Костянтинівка і Часів Яр. Якщо їм вдасться дійти до Костянтинівки це погіршить наші логістичні можливості, але сподіваємося, що ні”, каже Гетьман.

Він також зазначив, що в районі Часового Яру бойові дії ведуться важко, попри те, що це панівна висота для українських військ.

“Набагато більше живої сили, техніки, ФАБів і безпілотників. Наші безпілотники тиснуть своїми засобами електронної боротьби; йде перевага в артилерійських пострілах. У живій силі кратна перевага. Тому, найімовірніше, Часів Яр нам усе-таки не вдасться втримати. Це просто питання часу”, підсумував Олексій Гетьман.

Читайте також: ЗСУ вдалося сповільнити наступ у Харківській області ударами по території Росії (ВІДЕО)

Прямий ефір