Лукашенко загнав себе у кут, орієнтуючись на Кремль, він ще тікатиме з країни від правосуддя — думка

Олександр Лукашенко і Володимир Путін Фото: ukrinform.ua

Коли режиму самопроголошеного президента Білорусі загрожуватиме міжнародна відповідальність, він тікатиме з країни у місця, де зможе переховуватися від правосуддя. Про це сьогодні, 28 січня, в ефірі телеканала FREEДОМ розповів заступник директора телеканалу “Белсат” Олексій Дикавицький. 

“Необхідно відокремлювати диктатора Лукашенка і його хунту від Білорусі та білорусів. Усе, що зараз відбувається, робиться ним через те, що він сам себе загнав у кут, орієнтуючись виключно на Кремль у своїй політиці. Через те, що Лукашенко заручився підтримкою Путіна 2020 року, коли були величезні протести, він утримався. Тепер він не те що на короткому повідку і його тримають за нашийник, Лукашенко, загалом, приклеєний до Путіна і нічого більше зробити не може”, — сказав він.

Він додав, що соратники Лукашенка і сам диктатор розуміють, що вони чинять абсолютне беззаконня.

“На їхніх руках тортури, сльози, кров, убиті люди, убиті учасники протестів. Думаю, захищати особливо ні Лукашенка, ні їх ніхто не буде, і вони це усвідомлюють. Тому необхідно буде якнайшвидше збирати манатки та кудись тікати, на який-небудь Урал або в якісь країни, де з екстрадицією можуть бути проблеми”, — резюмував Олексій Дикавицький. 

Читайте також: До 25 років позбавлення волі: як Лукашенко знищує опозиційні настрої громадян, розповів представник каналу “Белсат”

Прямий ефір