Ліквідація Пригожина відбулася через спробу заколоту — це помста Путіна, — Попович

Володимир Путін, Євген Пригожин. Колаж: 24tv.ua

Ймовірна ліквідація ватажка приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина — наслідок його невдалого заколоту. Це помста глави Кремля Путіна, який хоче знищити всіх, хто пов’язаний зі спробою повстання в РФ. Таку думку озвучив сьогодні, 24 серпня, військовий оглядач Денис Попович в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Припустимо, що все ж таки Пригожин загинув. Це помста не [глави Міноборони РФ] Шойгу і не Герасимова (начальник генштабу ЗС РФ — ред.), це, безумовно, помста Путіна. Тому що, влаштувавши заколот 23-24 червня, Пригожин купив квиток в один кінець. Такі речі або потрібно доводити до кінця, або просто не починати, оскільки жодна система після того, як заколот був невдалим, а він був невдалим так чи інакше, більше не терпітиме організаторів подібних заходів. І цих людей буде ліквідовано. Що, загалом, очевидно, вже і сталося”, — сказав Попович.

Він також наголосив, що, найімовірніше, ліквідовано не тільки главу ПВК “Вагнер”, а й усе його найближче оточення.

“Ліквідація дійсно відбулася, це заявка Путіна на те, що він хоче повністю знищити все, що пов’язано з цим заколотом. До цього був Суровікін ще, зміщення його з посади. Тепер Пригожин. І не тільки він, а всі наближені до нього люди. На борту літака і Уткін був, очевидно, там був начальник охорони Пригожина. І там була людина, яка забезпечувала логістику всіх зарубіжних проектів ПВК “Вагнер”, — зазначив оглядач.

Попович вважає, що це абсолютно не помилка, літак був збитий за прямим наказом.

“Зенітники не збивають цивільні літаки, а це був цивільний літак, просто так. Очевидно була команда збити літак. Тому смерть Пригожина — безумовно помста Путіна, це ліквідація всіх “паростків” цього заколоту, всіх його учасників”, — акцентував гість ефіру.

Експерт не виключає, що надалі смерть Пригожина вплине на позицію Російської Федерації в Африці.

“Адже ми чудово знаємо, яку роль відігравала ПВК “Вагнер” у ситуації на континенті. Знаємо й те, що “Вагнер” був інструментом впливу Росії в різних країнах Африки. Це перші висновки, які можна зробити в тому випадку, якщо смерть Пригожина офіційно підтвердиться, а багато що вказує саме на це”, — резюмував Попович.

Читайте також: “Не слід дивуватись”: у Байдена відреагували на можливу загибель Пригожина

Нагадаємо, 23 серпня російські ЗМІ повідомили, що у Тверській області розбився літак, який належав ватажку ПВК “Вагнер” Євгену Пригожину. Усі 10 осіб, які перебували на борту, загинули. Серед пасажирів імовірно були Євген Пригожин і його “права рука” Дмитро Уткін.

Прямий ефір