Гайдай: На Луганщині ЗСУ стримують війська РФ з трьох сторін, не дозволяючи просунутися до Лисичанська

Голова Луганської ОВ Сергій Гайдай в офіційному Telegram-каналі повідомив, що бої тривають у Сєвєродонецьку, Тошківці та в районі Врубівки. Поранених жителів госпіталізували до інших областей України.

Він зазначив, що за останні два дні, 13-14 червня, шістьох мешканців Лисичанська та двох людей із Золотого госпіталізовано до лікарень інших регіонів країни.

Стає важче, але наші військові стримують ворога одразу з трьох сторін. Захищають Сєвєродонецьк і не дозволяють просунутися до Лисичанська. Тим не менш, росіяни близько, від чого страждає населення і руйнуються будинки. Так, окупанти обстріляли споруди поблизу колишнього заводу “Донсоди” та кілька будинків поряд. Аналогічна ситуація у районі “Склозаводу”.

За словами Гайдая, 14 червня у Лисичанську постраждали вісім будинків ще 14 зруйновано у Гірському. Також у Сєвєродонецьку російські війська вкотре вдарили по Азоту.

Пошкоджено прохідну підприємства. Знищуються багатоповерхівки, розташовані ближче до хімічного гіганта. Противник слабший у вуличних боях, тому відкриває вогонь з артилерії, через що руйнуються наші будинки“.

Гайдай зазначив, що у навколишніх селах є значні пошкодження. За 14 червня зафіксували шість зруйнованих будинків у Нирковому, чотири – у Миколаївці, три – у Вікторівці.

Також війська РФ завдали авіаудари по Білій Горі, Устинівці та Метьолкіному.

З мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню обстріляно Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Тошківку, Устинівку, Борівське, Метьолкіне, Білу Гору, Миколаївку, Врубівку“.

Голова ОВА наголосив, що російська армія йшла в наступ поблизу Миколаївки та Золотого-3, але невдало.

Читайте також:

Затримка з постачанням протиракетної зброї не може мати виправдання – Зеленський

Військової допомоги потребує Україна — перспективи постачання

Радуцький: Спалахи холери можливі на всіх територіях України із зруйнованою інфраструктурою

Плакати, проповіді, листи депутатам — огляд антивоєнної активності в РФ

Прямий ефір