ДП “МПІУ” оголошує конкурс

З метою реалізації інформаційної політики держави, посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту національного інформаційного простору, сприяння задоволенню культурних потреб аудиторії, підвищення патріотизму та національної свідомості українців відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на Державному підприємстві «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 03 травня 2023 року №52 та Статуту ДП «МПІУ» оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів для виробництва (створення) аудіовізуальних творів (телевізійних серіалів, фільмів, телефільмів, документальних фільмів (серіалів), циклів документальних фільмів, короткометражних фільмів, анімації), що включає в себе: написання сценаріїв та виробництво (створення) аудіовізуальних творів (телевізійних серіалів, фільмів, телефільмів, документальних фільмів (серіалів), циклів документальних фільмів, короткометражних фільмів, анімації).

Кількість серій (для серіалу) та хронометраж: до 16 серій у разі хронометражу до 52 хвилин одна серія; до 24 серій у разі хронометражу до 24-25 хвилин одна серія.

Мова сценарію/аудіовізуального твору: українська.

Метою конкурсу є відбір оригінальних конкурентоспроможних проєктів для реалізації інформаційної політики держави, сприяння задоволенню культурних потреб аудиторії, підвищення патріотизму та національної свідомості українців.

Участь у конкурсі можуть прийняти юридичні особи будь-якої форми власності, що зареєстровані на території України відповідно до чинного законодавства, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб таких юридичних осіб немає громадян російської федерації, а також фізичні особи – підприємці, зареєстровані на території України. Юридичні особи та фізичні особи – підприємці мають здійснювати свою діяльність не менше ніж  2 роки на дату оголошення конкурсу, мають відповідний досвід діяльності у сфері культури (мистецтва) та сукупний обсяг виробленого контенту не менше 25 комерційних годин або виробництва на замовлення не менше 50 комерційних годин. На конкурсний відбір від імені одного учасника може бути подано не більше 3 проєктів.

Для участі у конкурсному відборі учасники подають до ДП «МПІУ» наступні документи:

1. Заявка на участь у конкурсному відборі проєктів.

2. Лист-гарантія.

3. Документи, які характеризують проєкт: у довільній формі загальний опис проєкту аудіовізуального твору (із зазначенням жанру, типу, хронометражу, кількості серій, орієнтовний кошторис проєкту тощо) який подається на конкурс.

4. Стислий зміст проєкту (синопсис, опис персонажів, режисерське бачення) та сценарій (за наявності).

5. Довідку про орієнтовний календарний план виробництва.

6. Довідку у довільній формі з зазначенням фільмографії, сценаріїв та/або інших робіт учасника та посилання на попередні проєкти (за наявності посилань).

7. Виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8. Довідку про осіб, яких планується залучити до виконання проєкту (у разі залучення).

9. Довідку про наявність матеріально-технічної бази.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою.

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу ДП «МПІУ» або нарочне отримання документів за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 8б.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом, а в разі необхідності кількома листами, з однією темою. Тема повинна містити назву учасника.

Документи подаються підписаними уповноваженими особами у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах)  22.05.2023 року до 18:00 (включно).

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

У залежності від кількості отриманих заявок оголошення результатів конкурсу може бути перенесено, про що організатором конкурсу  буде повідомлено додатково.

Контактна особа та телефони для довідок: Єльчик Віра, (044) 586-41-90 .

Звертаємо увагу на те, що ДП  «МПІУ» у своїй діяльності керується Законом України «Про публічні закупівлі» та Постановою Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 р. Також інформуємо учасників, що відповідно до законодавства оплата за укладеними договорами між ДП «МПІУ» та переможцем (-ями) мистецького конкурсу проводиться за фактично надані послуги після підписання Актів, зокрема актів приймання-передачі матеріалів, Акта наданих послуг. Розрахунок на умовах попередньої оплати не проводиться. Майнові права інтелектуальної власності на створені проєкти належатимуть державі Україна в особі ДП «МПІУ».

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Прямий ефір